П`ятниця, 03.01.2024, 0:19 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про освіту

Інформація про освіту в Коломацькій селищній територіальній громаді

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради -

Нефідов Вячеслав Миколайович

Діяльність галузі освіти Коломацької громади спрямована на всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, реалізацію особистісно-орієнтованого навчання та впровадження в освітній  процес сучасних педагогічних технологій.

Мережа закладів освіти:

1.Комунальний заклад "Коломацький ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
2.Комунальний заклад "Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
3.Комунальний заклад "Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
4.Комунальний заклад "Новоіванівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
5. Коломацький будинок дитячої та юнацької творчості Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
6. Коломацька дитяча музична школа Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.

Дошкільна освіта

За мережею функціонує 4 заклади дошкільної освіти, у т.ч. у сільській місцевості – 2, у міській – 2; з них 3 дошкільні підрозділи у складі закладів загальної середньої освіти.
За формами власності – усі заклади комунальної форми власності, загального розвитку.
На початок 2022/2023 навчального року ЗДО відвідували 210 дітей дошкільного віку. Кількість дітей віком від трьох до шести (семи) років - 201 (місто – 113; село – 88). Охоплено: 191 дітей (місто - 109; село - 82.

Відбуваються позитивні зрушення щодо впорядкування мережі дошкільних закладів відповідно до потреб населення. На 100 місцях перебуває 78 дітей (місто – 87, село - 67). Діти п’ятирічного віку - 71 (місто – 40; село – 31). Всі 100% охоплені дошкільною освітою.

З метою упорядкування черги у дошкільні навчальні заклади, прозорої роботи щодо охоплення дітей дошкільною освітою систематично використовується електронна база даних реєстрації дітей до закладу дошкільної освіти.

З метою забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного та суспільного виховання, надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї, у кожному дошкільному навчальному закладі району працює консультативний пункт, діяльність якого здійснюється відповідно до нормативних вимог.

Батьки майбутніх першокласників щороку організовано беруть участь у регіональних Інтернет-зборах.

Освітній процес в усіх дошкільних навчальних закладах здійснюється відповідно до Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» та «Українське дошкілля».

Заклади дошкільної освіти працюють за пріоритетними напрямками: фізкультурно-оздоровчий, художньо-естетичний, народознавчий та національно-патріотичний.

З метою неперервної фахової освіти всі педагогічні працівники  закладів дошкільної освіти своєчасно підвищують фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації, територіальних семінарах-практикумах. На протязі року проводиться робота з педагогами щодо реалізації науково-методичного проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогів закладів дошкільної освіти».

Загальна середня освіта

Відповідно до мережі функціонує 3 заклади загальної середньої освіти:

1.Комунальний заклад "Коломацький ліцей  Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
2.Комунальний заклад "Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".
3.Комунальний заклад "Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області".

У закладах загальної середньої освіти навчається 719 учнів. Середня наповнюваність класів становить 18 учнів.

 
Навчальний рік Кількість учнів Кількість класів Кількість першокласників

Кількість учнів

10-11 класів

2022/2023 719 39 61 126

Позашкільна освіта

У Будинку дитячої та юнацької творчості працює 20 гуртків. Позашкільною освітою охоплено 56% дітей від загальної кількості учнів. Гуртки працюють за такими напрямками як: художньо-естетичний, дослідницько-експериментальний, соціально-реабілітаційний, гуманітарний та фізкультурно-спортивний.

Дитяча музична школа

Важливе місце у системі освіти та культури селищної територіальної громади займає навчальний заклад, основною метою якого є задоволення потреб громадян, суспільства і держави у початковій мистецькій освіті, виховання найбільш обдарованих дітей і залучення їх до професійного мистецтва. Сьогодні в школі учні навчаються грі на фортепіано, баяні, акордеоні, скрипці та постійно демонструють свою майстерність під час проведення заходів, різноманітних свят, конкурсів, фестивалів та концертів.

Кадрове забезпечення

У закладах освіти працює 101 педагогічних працівників:
3 працівники ЗПО, 71 - працівник ЗЗСО, 5 – педагогічних працівників установи та
22 вихователі закладів дошкільної освіти.

Якісний склад педагогічних працівників, які працюють у закладах загальної середньої освіти такий:
26 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 19 вчителів І категорії,
ІІ кваліфікаційну категорію присвоєно
10 учителям, спеціалістів – 16.

Мають звання «Старший учитель» 4 учителі.

Матеріально-технічне забезпечення

При підготовці до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період забезпечено належний стан безпеки життєдіяльності учнів і вихованців, ужито заходів щодо реалізації програм з енергозбереження. Для покращення матеріально - технічної бази навчально-виховних комплексів та комфортного перебування учнів у навчальних закладах виконано певний об’єм робіт, а також затверджено та профінансовано міні-проекти.

Комп’ютеризація та інформатизація закладів освіти

На сьогодні заклади загальної середньої освіти району мають у наявності 109 комп’ютерів. Всі навчальні заклади району мають комп’ютерні класи. Показник кількості учнів на один комп’ютер складає 9 учнів. До мережі Інтернет підключено всі заклади освіти. У всіх закладах загальної середньої освіти встановлено мультимедійне обладнання.

Організація харчування

Контроль за організацією харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти здійснюється Держпродспоживслужбою в Коломацькому районі, керівниками закладів освіти, відділом освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради. Проводиться щомісячний аналіз виконання норм та вартості харчування. Виконання норм харчування в закладах дошкільної освіти становить 81% (в минулому році 96%) (місто-79%; село-83%). Гарячим харчуванням забезпечені всі учні ЗЗСО (закладів загальної середньої освіти) та ЗДО (закладів дошкільної освіти).

Підвіз учнів та учителів до закладів освіти

Організовано підвіз для 270 учнів та 10 вчителів. Підвіз здійснюється до 3 закладів загальної середньої освіти. Парк шкільних автобусів становить 7 одиниць. Паспорти маршрутів затверджені відповідно до встановлених норм. Різуненківський та Шелестівський ліцеї мають у своєму розпорядженні гаражні приміщення.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст

Copyright MyCorp © 2024
uCoz