Середа, 08.05.2020, 9:57 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про освіту

Інформація про освіту в Коломацькій об’єднаній територіальній громаді

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради -

Нефідов Вячеслав Миколайович

Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради здійснює організаційно-методичне керівництво єдиним освітнім процесом в Коломацькій об’єднаній територіальній громаді. Це такі заклади освіти:

1. Коломацький ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
2. Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
3. Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
4. Новоіванівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)
Коломацької селищної ради Харківської області.
5. Коломацький будинок дитячої та юнацької творчості Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
6. Коломацька дитяча музична школа.

Дошкільна освіта

За мережею функціонує 4 дошкільні навчальні заклади, у т.ч. у сільській місцевості – 2, у міській – 2; з них 3 дошкільні підрозділи у складі закладів загальної середньої освіти. За формами власності – усі заклади комунальної форми власності, загального розвитку. На початок 2019/2020 навчального року ЗДО відвідували 226 дітей дошкільного віку. Кількість дітей віком
від трьох до шести (семи) років - 236 (місто – 124; село – 112).

Відбуваються позитивні зрушення щодо впорядкування мережі дошкільних закладів відповідно до потреб населення. На 100 місцях перебуває 95 дітей (місто – 100, село 90). Діти п’ятирічного віку 100% охоплені дошкільною освітою.

З метою упорядкування черги у дошкільні навчальні заклади, прозорої роботи щодо охоплення дітей дошкільною освітою використовується електронна база даних реєстрації дітей до дошкільного навчального закладу.

З метою забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного та суспільного виховання, надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї, у кожному дошкільному навчальному закладі району працює консультативний пункт, діяльність якого здійснюється відповідно до нормативних вимог.

Батьки майбутніх першокласників організовано беруть участь у регіональних Інтернет-зборах.

Освітній процес в усіх дошкільних навчальних закладах здійснюється відповідно до Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина», «Впевнений старт» та «Українське дошкілля».

Дошкільні навчальні заклади працюють за пріоритетними напрямками:
фізкультурно-оздоровчий, художньо-естетичний, народознавчий та
національно-патріотичний.

З метою неперервної фахової освіти всі педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів своєчасно підвищують фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації, районних семінарах-практикумах. На протязі року проводилася робота з педагогами щодо реалізації науково-методичного проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогів закладів дошкільної освіти».

Загальна середня освіта

 

Відповідно до мережі функціонує 3 заклади загальної середньої освіти:

1. Коломацький ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова
Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
2. Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району 
Харківської області.
3. Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.

У закладах загальної середньої освіти навчається 710 учнів. Середня наповнюваність класів становить 18 учнів.

 
Навчальний рік Кількість учнів Кількість класів Кількість першокласників

Кількість учнів

10-11 класів

2019/2020 710 40 62 91

Позашкільна освіта

У Будинку дитячої та юнацької творчості працює 23 гуртки. Позашкільною освітою охоплено 73 % дітей від загальної кількості учнів. Гуртки працюють за такими напрямками як: еколого-натуралістичний, туристично-краєзнавчий, художньо-естетичний, дослідницько-експериментальний, соціально-реабілітаційний, гуманітарний, фізкультурно-спортивний, військово-патріотичний та бібліографічний.

У закладі позашкільної освіти працюють кращі педагогічні працівники:
Торянська Наталія Миколаївна – керівник гуртка «Мистецтво нашого
народу», відзначена грамотою Харківського обласного палацу дитячої та 
юнацької творчості за участь в обласних конкурсах;
Рибалка Наталія Іванівна – керівник гуртка з декоративно-прикладного
мистецтва, переможець районних і обласних конкурсів;
Корнієнко Тетяна Сергіївна, Довгий Сергій Олександрович – це керівники гуртків спортивного напрямку, які підготували активних учасників та переможців районних, зональних та обласних етапів спортивних змагань.

У Будинку дитячої та юнацької творчості працюють кращі педагогічні працівники: Торянська Наталія Миколаївна – керівник гуртка «Мистецтво нашого народу», відзначена грамотою Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості за участь в обласних конкурсах;
Рибалка Наталія Іванівна – керівник гуртка з декоративно-прикладного мистецтва, переможець районних і обласних конкурсів;
Корнієнко Тетяна Сергіївна, Довгий Сергій Олександрович - керівники гуртків спортивного напрямку, які підготували активних учасників та переможців районних, зональних та обласних етапів спортивних змагань.

Дитяча музична школа

Важливе місце у системі освіти та культури об’єднаної територіальної громади займає навчальний заклад, основною метою якого є задоволення потреб громадян, суспільства і держави у початковій мистецькій освіті, виховання найбільш обдарованих дітей і залучення їх до професійного мистецтва. Сьогодні в школі учні навчаються грі на фортепіано, баяні, акордеоні, скрипці та постійно демонструють свою майстерність під час проведення районних заходів, різноманітних свят, конкурсів, фестивалів та концертів.

Кадрове забезпечення

У закладах освіти працює 100 педагогічних працівників:
1 працівник БДЮТ, 71 - учитель, 4 – працівники музичної школи та
24 вихователі закладів дошкільної освіти..

Якісний склад педагогічних працівників, які працюють у закладах загальної середньої освіти такий: 25 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 16 вчителів І категорії, ІІ кваліфікаційну категорію присвоєно
14 учителям, спеціалістів – 9, без категорії – 7.

Мають звання «Старший учитель» 3 учителів.

Матеріально-технічне забезпечення

При підготовці до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період забезпечено належний стан безпеки життєдіяльності учнів і вихованців, ужито заходів щодо реалізації програм з енергозбереження. Для покращення матеріально - технічної бази навчально-виховних комплексів та комфортного перебування учнів у навчальних закладах виконано певний об’єм робіт, а також затверджено міні-проекти «Разом у майбутнє», а саме:

- «Ініціатива громадян щодо поліпшення енергозбереження в ДНЗ»;

- «На ігрових майданчиках граємо та здоровими зростаємо»;

- «Тепло дітям – запорука здоров’я – здорова нація».

Комп’ютеризація та інформатизація закладів освіти

На сьогодні заклади загальної середньої освіти району мають у наявності 109 комп’ютерів. Всі навчальні заклади району мають комп’ютерні класи. Показник кількості учнів на один комп’ютер складає
9 учнів. До мережі Інтернет підключено всі заклади освіти.

У всіх закладах загальної середньої освіти встановлено мультимедійне обладнання.

Організація харчування

Контроль за організацією харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти здійснюється Держпродспоживслужбою в Коломацькому районі, керівниками закладів освіти, відділом освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради. Проводиться щомісячний аналіз виконання норм та вартості харчування. Виконання норм харчування в закладах дошкільної освіти становить 96% (в минулому році 93%) (місто-96,3%; село-95,7%). Гарячим харчуванням забезпечені всі учні ЗЗСО (закладів загальної середньої освіти) та ЗДО (закладів дошкільної освіти).

Підвіз учнів та учителів до закладів освіти

Організовано підвіз для 270 учнів та 10 вчителів. Підвіз здійснюється до 3 закладів загальної середньої освіти. Парк шкільних автобусів становить 7 одиниць. Паспорти маршрутів затверджені відповідно до встановлених норм. Різуненківський та Шелестівський ліцеї мають у своєму розпорядженні гаражні приміщення.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст Альтернативный текст

Copyright MyCorp © 2020
uCoz